Op. Dr. Ali Zırh.

         8 Ekim 1960’da Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Ankara Atatürk Lisesi’ni birincilikle bitirdi ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. 31 Ağustos 1983 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun oldu. 1983-1985 Yılları arasında Devlet Hizmeti Yükümlülüğünü Gaziantep ilinde yaptı.Bu dönemdeki çalışmalarından dolayı Vilayet Makamınca takdirname ile taltif edildi. Askerlik görevini 1987 yılında Istanbul’da bitirdi .
        1988 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Bölümünde ihtisasa başladı. 1990 Yılında Glasgow ve Edinburg’da The British Council’in; 1989 yılında Almanya Warnemünde’de, 1991 yılında İspanya Zaragoza’da, 1992 yılında İsrail Kudüs’de, 1993 yılında Belçika Brudge’de Avrupa Nöroşirürji Birliği’nin (EANS); 1994 yılında Türkiye Antalya’da Dünya Nöroşirürji Birliği (WFNS) eğitim kurslarına katıldı.
Devamı
Ameliyat öncesi / sonrası tüm videolara ulaşmak için tıklayınız
Beyin Pili insan beyni içerisinde herhangi bir noktaya elektrik akımı verebilmemizi, böylelikle elektrik akımı verdiğimiz bölgedeki beyin hücrelerindeki elektriksel aktiviteyi uyarmayı da baskılayabilmeyi sağlayan cihazlardır. Nöromodülasyon adı verilen bu tedavi yöntemi ile başta Parkinson Hastalığı olmak üzere pek çok hareket bozukluğu hastalığını tedavi edebilmemiz mümkün olmaktadır.

Beyin Pili açık / kapalı tüm videolara ulaşmak için tıklayınız.
 


İLETİŞİM BİLGİLERİ

GÜNCEL İLETİŞİM BİLGİLERİNE
ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ